واحد نمونه سال 94

       
  روز صنعت و معدن

"odinبه عنوان واحد توليدی نمونه ی سال 1394 برگزيده شد.

شرکت پویش رایان تصویر درآستانه گرامیداشت  روز صنعت و معدن(روز دهم تیر ماه  )به عنوان واحد نمونه صنعتی 1394 انتخاب گردید و از طرف استاندار محترم تهران  جناب آقای سید حسین هاشمی لوح تقدیر و سپاس دریافت کرد.

 
       

در واقع نکوداشت روز  صنعت و معدن با هدف تجلیل از شان و منزلت کارآفرینان در بخش تولید کشور و نگرش به تعامل دولت با بخش خصوصی و تلاشگران در عرصه کارآفرینی بخش صنعت ومعدن صورت می گیرد.

شاخص هایی که در انتخاب واحدها وهمچنین پیشکسوتان نمونه در کمیته ها به عنوان ملاک انتخاب قرار می گیرد :

میزان تولید و فروش، به روز بودن دستگاههای تولیدی ، تعداد شاغلین واحدها ، میزان هزینه مصروفه در آموزش و تحقیقات ، صرفه جویی در حاملهای انرژی، دارا بودن گواهینامه های معتبر ، توجه به مشتری مداری  و و ضعیت واحد در تعامل بانک ها می باشد .

شایان ذکر است در نتیجه همراهی دولت با فعالان اقتصادی و صنعت گران ، تورم در سال 93 مهار و رشد منفی اقتصاد سالهای گذشته به رشد مثبت منجر شد و ما به عنوان یک واحد تولیدی ضمن تشکر از حمایت های دولتی ،امیدواریم با ادامه این همکاری ها ، تمامی واحدهای تولیدی  بتوانند مسیر توسعه ایران را سرعت ببخشند.

باشد بتوانیم به گونه ای تدبیر کرده که از مشکلات عبور نماییم و تلاشمان این باشد که علی رغم این محدودیت ها اقتصاد کشور همچنان در جهت رونق حرکت کند و این موضوع فقط با حمایت دولت و مردم کشور عزیزمان از واحدهای تولیدی قابل تحقق خواهد بود.

مقطع فعلی مقطعی ممتاز برای صنعتی شدن ایران است که برای تحقق این امر می بایست همگی  مصمم گردیم تا با همدلی و همراهی در جهت پیشرفت آینده ایران گام برداریم.

 

واحد تولیدی نمونه

 

 

واحد تولیدی نمونه